Find

ecoTEC pure

ecoTEC pure

تکنولوژی چگالشی "ساخت آلمان" برای آسایش پربازده  • پربازده و اقتصادی برای مصرف: بازدهی 94% Hs و 109% Hi

  • صرفه جویی تا 30% در مصرف انرژی

  • بازه مدولاسیون 15 تا 100% به صورت پیوسته وخودکار

  • عملکرد ضد یخ زدگی دومرحله ای برای اطمینان از عملکرد بهینه در تمام سال

  • مصرف گاز کمتر

  • آلایندگی CO2 کمتر و دوستدار محیط زیست

  • تحویل آب تفریبا فوری (5 ثانیه) بدون نیاز به تانک ذخیره

Code KAT_STR_NAZIV
X
<
Poruči

ecoTEC pure

محصول حرفه ای ecoTEC pure یک پکیج گرمایش مرکزی است که تنها 0.32 m2 دیوار را اشغال میکند. با ظرفیت حرارتی تا 35 کیلووات، میتوان مساحت های بزرگتری را نسبت به گذشته گرم کرد. این محصول جدید از یک سیستم الکترونیکی اختلاط هوا-گاز استفاده میکند و با ضریب مدولاسیون بهینه کار میکند. این عملکرد میزان مصرف انرژی و آلایندگی محصول را کاهش داده و بازدهی گرمایشی را بالا میبرد. مبدل داخلی چگالشی و پمپ high efficiency جدید، صرفه جویی انرژی بیشتری را به ارمغان می آورد. و سیستم اتصالات هوشمند، امکان نصب سریع و آسان در هر مکانی را فراهم میکند.

به لطف تکنولوژی چگالشی جدید، که از گرمای محصولات احتراق برای پیش گرمایش استفاده میکند، محصول ecoTEC pure به راندمان نرمال 109% (LHV) و در مدار مصرفی به راندمان 104% دسترسی دارد. بنابراین، این محصول صرفه جویی 30% را در مقایسه با محصولات غیر چگالشی در مصرف انرژی دارد.

به لطف سیستم خودکار پیوسته کنترل احتراق، ecoTEC pure توان حرارتی خروجی خود را متناسب با نیاز تنظیم مینماید. ضریب مدولاسیون این محصول از 15 تا 100% قابل تنظیم است و هرگز توانی بیش از نیاز مشتری مصرف نمیکند. به علاوه، احتراق محصول نیز هوشمند است و تعداد دفعات خاموش و روشن شدن محصول کاملاً بهینه بوده که منجر به افزایش عمر مفید قطعات و محصول میشود.

با ترکیب سیستم هوشمند کنترل ضریب مدولاسیون و پمپ هوشمند high efficiency، صرفه جویی در مصرف گاز و برق کاملاً در قبوض مشتریان قابل مشاهده است.

ecoTEC pure VUW

این محصول برای پروژه های نوسازی فوق العاده است و مخصوصاً طراحی شده تا در محل هایی که فضای زیادی روی دیوار وجود ندارد قابل نصب باشد. این پکیج در صورت نیاز به آب گرم مصرفی با ظرفیت های بالاتر از توان محصول، یک راه حل عالی دارد. در این حالت میتوان محصول را به سادگی به تانک آب گرم مدل VIH متصل نمود. این تانک به سرعت قابلیت اتصال به محصول روی دیوار را دارد.

ecoTEC pure VU

این پکیج یک محصول سبک و آسان برای استفاده است. انتخابی بی نقص برای ساختمان های جدید و نوسازی ها. طراحی جمع و جور محصول اجازه نصب در هر مکانی را به آن میدهد و با استفاده از مجموعه کاملی از لوازم نصب و اتصالات وایلانت، این محصول توانایی تولید گرمایی بیشتر از ظرفیت خود را نیز دارد.

ویژگی های ecoTEC pure
توان خروجی – 20-35 kW
راندمان 94 % Hs / 109 % Hi
مناسب برای ساختمان های جدید و نوسازی
مصرف انرژی پایینتر و راندمان بالاتر
تکنولوژی aqua power plus امکان تامین تا 21% گرمای بیشتر را در محصول ecoTEC plus فراهم میکند.
حالت آسایش پشتیبان با ecoTEC pure
پمپ high efficiency مصرف انرژی را کاهش داده و افت های هیدرولیکی را کم میکند.
طراحی بی نقص اجزا و قطعات
احتراق بهینه با سیستم الکترونیکی اختلاط هوا-گاز
آلایندگی کم و دوستدار محیط زیست
نصب آسان
دسترسی آسان به کلیه قطعات
نمایشگر با قابلیت نمایش اطلاعات لازم
ساختار جدید و بهبود یافته عملکرد برای رضایت کامل مشتریان
عملکرد بی صدا
امکان اتصال آسان به سیستم های خورشیدی و پمپ های حرارتی
ضریب مدولاسیون پیشرفته در هنگام نیاز به گرمایش با ظرفیت پایین (مثلاً 1-2 رادیاتور) مصرف انرژی پایین و راندمان بالا را به ارمغان می آورد.
کنترل کامل محصول، از روشن و خاموش ساده تا امکان اتصال به کنترلرهای پیشرفته
اتصال eBUS