Find

شرایط حریم خصوصی

محافظت از داده های شخصی

مقررات حریم خصوصی در زیر برای این صفحه وب که توسط Vaillant Group International GmbH ، Berghauser Str اداره می شود قابل اجرا است. 40 ، D-42859 Remscheid (از این پس Vaillant نامیده می شود).

از علاقه شما به اطلاعات ارائه شده توسط Vaillant Group International GmbH سپاسگزاریم. ما می خواهیم بدانید که ما برای حریم خصوصی شما ارزش قائل هستیم. این بیانیه حریم خصوصی به شما اطلاع می دهد که تحت چه شرایطی و نحوه جمع آوری ، استفاده و همچنین ممکن است اطلاعات قابل شناسایی شخصی را که در هنگام بازدید از این وب سایت ارائه می دهید ، فاش کنیم.

ما شما را به خواندن این بیانیه حریم خصوصی قبل از ارسال اطلاعات تشویق می کنیم. با استفاده از این وب سایت ، شما تصدیق می کنید که شرایط این بیانیه حریم خصوصی را درک کرده و با آنها موافق هستید.

ما شما را به خواندن این بیانیه حریم خصوصی قبل از ارسال اطلاعات تشویق می کنیم. با استفاده از این وب سایت ، شما تصدیق می کنید که شرایط این بیانیه حریم خصوصی را درک کرده و با آنها موافق هستید.

داده های شخصی

در موارد خاص ، Vaillant اطلاعات شخصی را درخواست می کند تا بتواند خدمتی به شما ارائه دهد یا با شما تماس بگیرد. در صورت ذخیره شدن چنین اطلاعاتی ، شما در مورد استفاده مورد نظر مطلع خواهید شد. در صورت سفارش ، باید از شما بخواهیم به عنوان مثال برای نام ، شرکت ، آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما. فقط در این صورت است که می توانیم سفارش شما را پردازش کرده و وضعیت سفارش را به شما اطلاع دهیم. اگر در یک مسابقه یا اقدام یا کارزار ویژه دیگری شرکت کنید ، در صورت نیاز به نام ، آدرس و آدرس ایمیل شما نیاز خواهیم داشت تا بتوانیم با شما تماس گرفته و به شما اطلاع دهیم.

در صورت پردازش داده ها توسط ارائه دهنده خدمات در محدوده پردازش داده های مرکزی ، برای بهبود خدمات مشتری ما یا به دلایل فنی در گروه Vaillant ، ما از حریم خصوصی داده های شخصی شما اطمینان خواهیم داشت.

اگر تصمیم دارید اطلاعات شخصی درخواست شده در برخی از صفحات وب سایت Vaillant را در اختیار ما قرار ندهید ، این تصمیم هیچ پیامد مهمی برای شما نخواهد داشت. با این حال ، ممکن است اطلاعات خاصی از طریق این وب سایت دریافت نکنید.

جمع آوری داده ها و دلیل استفاده

همانند بسیاری از شرکت های دیگر ، Vaillant نیز برای بهبود و شخصی سازی عملکرد وب سایت خود را اندازه گیری می کند و از این طریق خدمات بهتری به بازدید کنندگان ما می دهد. در طول بازدید شما ، Vaillant به طور خودکار اطلاعات زیر را در مورد رایانه و بازدید شما جمع آوری و ذخیره می کند:

 

دامنه و میزبانی که از آن به اینترنت دسترسی پیدا می کنید
در صورت وجود آدرس اینترنتی وب سایتی که از آن مستقیماً به سایت Vaillant پیوند داده اید
تاریخ و ساعت ورود شما به سایت ما و مدت زمانی که در سایت گذراندید و از کدام صفحات بازدید کردید
آدرس پروتکل اینترنت (IP) شما و
سیستم عامل رایانه و نرم افزار مرورگر شما

 

استفاده از کوکی ها

برای سهولت استفاده از وب سایت ما به دلایل فنی و تحلیلی از کوکی استفاده می کنیم. کوکی یک فایل متنی کوچک است که در هنگام مرور کاربر در وب سایت ، به صورت محلی در حافظه پنهان مرورگر اینترنت ذخیره می شود. کوکی ها به رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما آسیب نمی رسانند. با کمک کوکی ها ، سرور می تواند به وضوح مرورگر شما را شناسایی کند. آنها شناختن مرورگر اینترنت برای بهینه سازی وب سایت و ساده سازی استفاده را امکان پذیر می کنند. اطلاعات موجود در کوکی های موجود در صفحات اینترنتی ما جلسه را کنترل می کند. کوکی های تنظیم شده توسط وب سایت های ما فقط توسط وب سایت های ما استفاده می شوند. از این داده ها برای شناسایی شخص بازدید کننده این وب سایت استفاده نمی شود. بیشتر مرورگرها به گونه ای پیکربندی شده اند که کوکی ها به طور خودکار پذیرفته می شوند. اگر می خواهید از استفاده شما از وب سایت های ما با استفاده از کوکی ها به طور ناشناس جلوگیری شود ، می توانید تنظیمات مرورگر خود را تنظیم کنید. می توان صرفه جویی در کوکی ها را غیرفعال کرد و یا مرورگر خود را طوری تنظیم کرد که از قرار دادن کوکی ها به شما اطلاع دهد. سپس می توانید کوکی ها را رد یا قبول کنید. کوکی های ذخیره شده را می توان با استفاده از مرورگر حذف یا مدیریت کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه حذف یا مدیریت کوکی ها ، لطفا از عملکرد راهنمای مرورگر مربوطه خود استفاده کنید.

کوکی ها در این وبسایت

این وب سایت فقط از کوکی های موقتی استفاده می کند که به طور خودکار در پایان جلسه اینترنت همراه با ردیابی کوکی ها با چرخه عمر سی (30) روز حذف می شوند. آنها به طور انحصاری مشخصات فنی بازدید از وب سایت را ارائه می دهند و اطلاعات شخصی کاربر را جمع آوری نمی کنند.

لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کوکی های استفاده شده از طریق ایمیل با ما (datenschutz@vaillant-group.com) تماس بگیرید.

Google Analytics

این وب سایت از Google Analytics ، سرویس تجزیه و تحلیل وب ارائه شده توسط Google Inc ("Google") استفاده می کند. Google Analytics از "کوکی ها" استفاده می کند که فایلهای متنی ذخیره شده در رایانه شما هستند و به ما در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده شما از وب سایت کمک می کنند. اطلاعات تولید شده توسط کوکی در مورد استفاده شما از این وب سایت (از جمله آدرس IP شما) منتقل و در یک سرور Google در ایالات متحده آمریکا ذخیره می شود. Google از چنین اطلاعاتی برای ارزیابی استفاده شما از وب سایت ، برای جمع آوری گزارش در مورد فعالیت های وب سایت برای اپراتورهای وب سایت و همچنین ارائه سایر خدمات در ارتباط با استفاده از اینترنت وب سایت استفاده خواهد کرد. Google همچنین می تواند چنین اطلاعاتی را به اشخاص ثالث منتقل کند ، مشروط بر اینکه این امر طبق قانون الزام شده باشد ، یا درصورتی که اشخاص ثالث از طرف Google چنین داده هایی را پردازش کنند. به هیچ وجه ، Google آدرس IP شما را با سایر داده های Google مرتبط نمی کند. شما می توانید با انتخاب تنظیمات مناسب در مرورگر خود ، از تولید کوکی ها خودداری کنید. با این حال ، لطفا توجه داشته باشید که در صورت امتناع از چنین کوکی هایی ، شما ممکن است قادر به استفاده کامل از تمام عملکردهای وب سایت نباشید. شما با استفاده از این وب سایت موافقت خود را با پردازش داده های جمع آوری شده توسط Google به روش و اهداف تعیین شده در بالا درباره شما اعلام می کنید. در صورتی که نمی خواهید اطلاعات شخصی مستقیم به سرویس تجزیه و تحلیل وب منتقل شود ، لطفاً از افزونه غیرفعال سازی که توسط Google در بخش "http://tools.google.com/dlpage/gaoptout؟hl=en" در دسترس قرار گرفته استفاده کنید. Google Inc. درصورتی که بخواهید از ایجاد نمایه های کاربر از طریق نام های مستعار نیز خودداری کنید ، می توانید در هر زمان با چنین پروفایل های نام مستعار مخالف باشید و تأثیر فوری برای آینده دارد. علاوه بر این ، شما در هر زمان حق اعتراض به تبلیغات با تأثیر برای آینده را دارید. با توجه به بحث در مورد استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل با آدرس های IP کامل ، لطفا توجه داشته باشید که این وب سایت از Google Analytics با پسوند / افزودنی "_anonymizeIp ()" استفاده می کند و بنابراین آدرس های IP فقط به صورت مختصر پردازش می شوند به منظور رد هرگونه ارتباط مستقیم با افراد.

حق اطلاعات

می توانید از ما سوال کنید که آیا داده های شخصی را از شما نگهداری می کنیم. پیش از اثبات هویت شما ، ما می توانیم نسخه قابل خواندن از اطلاعات شخصی را که در مورد شما نگهداری می کنیم به شما ارائه دهیم. ما اطلاعات درخواستی را بدون هیچ گونه هزینه ای در اختیار شما قرار خواهیم داد. با توجه به قانون حفاظت از داده های فدرال آلمان ، شما ممکن است حق داشته باشید از ما بخواهید داده هایی را که در مورد شما داریم اصلاح ، تکمیل یا حذف کنید. ما این مفاد را رعایت خواهیم کرد. در شرایط بسیار نادر ، ممکن است توسط دادگاه یا سایر فرایندهای قانونی یا نظارتی از ما خواسته شود ، یا در غیر اینصورت قانون ، اطلاعات قابل شناسایی شخصی را به مقامات اجرای قانون ، دادگاه ها یا مقامات نظارتی ارائه دهیم. ویلانت مطابق با روند قانونی یا قانونی ، در پاسخ به چنین درخواست هایی همکاری خواهد کرد و اقدامات لازم را انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل کند که درخواست کننده از ماهیت حساس هرگونه اطلاعات شخصی که دریافت می کند ، آگاهی دارد.

وب سایت ما حاوی پیوندها یا ارجاعات به وب سایتهای دیگری است که ما آنها را کنترل نمی کنیم و بیانیه حریم خصوصی آنها اعمال نمی شود. لطفاً مطمئن باشید که بیانیه حریم خصوصی هر وب سایتی را که بازدید می کنید مطالعه کرده اید. شما فقط مسئول تعاملات خود با این وب سایت ها هستید.

ما اقدامات منطقی برای محافظت از اطلاعات قابل شناسایی شخصی هنگام انتقال آن به سایت ما و محافظت از این اطلاعات در برابر از دست دادن ، سوuse استفاده و دسترسی غیرمجاز ، افشای ، تغییر یا تخریب انجام می دهیم. با این وجود باید به خاطر داشته باشید که هیچ انتقال اینترنتی هیچگاه کاملاً ایمن و بدون خطا نیست. به ویژه ، ایمیل ارسال شده از این سایت یا از آن ممکن است ایمن نباشد.

وایلانت حق دارد هر زمان بخواهد این بیانیه را اصلاح کند. در بیانیه حریم خصوصی هیچ حق قراردادی یا قانونی دیگری از طرف هیچ یک از طرفین ایجاد نمی شود.

اگر بیانیه حریم خصوصی در این سایت تغییر کند ، بیانیه اصلاح شده در اینجا پست می شود. این بیانیه حریم خصوصی آخرین بار در جولای 2014 به روز شده است.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سوال، لطفا از طریق ایمیل زیر با شرکت تماس بگیرید.

Vaillant Group International GmbH