Find

شرایط استفاده

مقدمه

Vaillant از بازدید شما از این وب سایت و علاقه شما به شرکت و محصولات ما قدردانی می کند. لطفاً در زیر یادداشتهای حقوقی مهم در مورد استفاده از این وب سایت را بیابید. این وب سایت توسط Vaillant Group International GmbH ، Berghauser Str ارائه شده است. 40 ، 42859 رمشاید ، آلمان ("Vaillant"). هرگونه استفاده از این وب سایت ("وب سایت Vaillant") منوط به این شرایط استفاده است. این شرایط استفاده ممکن است با سایر شرایط ، اصلاح ، اصلاح یا جایگزین شود ، به عنوان مثال برای خرید محصولات و خدمات. در دسترسی یا استفاده از وب سایت Vaillant ، این شرایط استفاده در نسخه فعلی پذیرفته می شود. این وب سایت با نهایت دقت ایجاد شده است. با این حال ، ما نمی توانیم هیچگونه مسئولیت یا تضمینی راجع به موقع ، صحت و کامل بودن اطلاعات و داده های ارائه شده را بر عهده بگیریم. Vaillant حق تغییر یا اصلاح اطلاعات و داده های ارائه شده در هر زمان و بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می داند. ما ممکن است در هر زمان و فعالیت وب سایت Vaillant و همچنین خدمات ارائه شده روی آن را به طور کامل یا جزئی متوقف کنیم. با توجه به ماهیت اینترنت و سیستم های رایانه ای ، Vaillant نمی تواند هیچ مسئولیتی را در قبال دسترسی مداوم وب سایت Vaillant بپذیرد.

محصولات، سرویس ها

Vaillant در این وب سایت اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات را ارائه می دهد که ممکن است در کشورهای خاص در دسترس نباشد. Vaillant تضمین نمی کند که محصولات و خدمات نشان داده شده در این وب سایت در کشور شما نیز موجود باشد. برای لیست تمام محصولات و خدمات Vaillant موجود در کشور خود ، لطفاً به صفحه اصلی Vaillant برای کشور خود بروید. دسترسی مستقیم در صفحه اصلی تحت عنوان "کشور خود را انتخاب کنید" فراهم شده است. علائم تجاری که برای برخی از محصولات استفاده می شود ممکن است در برخی از کشورها از آنچه در این وب سایت نشان داده شده منحرف شود. برخی از محصولات و خدمات نشان داده شده در وب سایت Vaillant ممکن است در کشورهای دیگر برای فروش یا استفاده توسط مقامات ایالتی پذیرفته نشود یا با محدودیت های مختلف. لطفا در مورد محصولات و خدمات موجود در کشور خود از شعبه محلی Vaillant خود بخواهید.

قابلیت اطمینان

از آنجا که هرگونه اطلاعات ، نرم افزار یا اسنادی بدون هیچ گونه هزینه ای در دسترس قرار می گیرد ، هرگونه مسئولیت در مورد نقص در کیفیت یا عنوان اطلاعات ، نرم افزار و اسناد به ویژه در رابطه با صحت یا عدم نقص یا عدم ادعا یا حقوق شخص ثالث یا در رابطه با کامل بودن و / یا تناسب اندام با هدف به استثنای مواردی که شامل سو m رفتار عمدی یا کلاهبرداری است از مطالعه مستثنی هستند. از هر نظر دیگر ، هرگونه مسئولیت Vaillant منتفی است مگر اینکه طبق قانون لازم باشد ، به عنوان مثال تحت قانون مسئولیت محصول یا در موارد سو mرفتار عمدی ، سهل انگاری فاحش ، جراحت شخصی یا مرگ ، عدم رعایت خصوصیات تضمین شده ، پنهانکاری جعلی نقص یا در صورت نقض تعهدات اساسی قرارداد. خسارت در صورت نقض تعهدات اساسی قرارداد محدود به خسارت قابل پیش بینی نوع قرارداد است ، در صورت عدم وجود سورفتار عمدی یا سهل انگاری فاحش. اگرچه Vaillant تمام تلاش خود را می کند تا وب سایت Vaillant از ویروس ها در امان بماند ، اما Vaillant نمی تواند هیچ تضمینی در مورد بدون ویروس بودن آن ارائه دهد. کاربر برای محافظت از خود ، اقدامات لازم را برای اطمینان از اقدامات امنیتی مناسب انجام می دهد و قبل از بارگیری هرگونه اطلاعات ، نرم افزار یا اسناد ، از اسکنر ویروس استفاده می کند. مفاد فوق قصد ندارد و به معنای تغییر در بار اثبات به ضرر کاربر نیست.

لینک ها

وب سایت Vaillant ممکن است حاوی پیوندهای اینترنتی به صفحات وب اشخاص ثالث باشد. Vaillant هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این صفحات وب ندارد و در مورد این صفحات وب یا محتوای آنها به عنوان وب سایت خود اظهارنظر نمی کند یا آنها را تأیید نمی کند ، زیرا Vaillant اطلاعات این صفحات وب را کنترل نمی کند و مسئولیت مطالب و اطلاعات را ندارد. به آن داده شده است. استفاده از چنین صفحات وب تنها در معرض خطر کاربر است.

Copyright

مطالب این وب سایت توسط حق چاپ توسط Vaillant Group International GmbH ، Berghauser Str محافظت می شود. 40 D-42859 رمشاید ، آلمان یا هر شرکت دیگر از گروه Vaillant. Vaillant Group به معنای Vaillant GmbH ، Berghauser Str است. مطابق با Sec. 40 D-42859 Remscheid ، آلمان و شرکتهای وابسته به آن. 15 AktG Vaillant Group International GmbH ، خیابان Berghauser. 40 D-42859 رمشاید ، آلمان یک شرکت وابسته به Vaillant GmbH است. کلیه متن ها ، تصاویر ، گرافیک ها ، فایل های صوتی ، تصویری و انیمیشن ، نام های تجاری و سایر مطالب این وب سایت مشمول حق چاپ و قوانین مربوط به حمایت از مالکیت معنوی هستند. شما نمی توانید بدون تأیید قبلی کتبی تغییر ، کپی ، توزیع ، فروش ، اجاره ، استفاده ، تکمیل یا استفاده کنید. در صورت تأیید ، هر نسخه از محتوای وب سایت Vaillant یا بخشی از آن باید دارای اخطار حق چاپ زیر باشد "© [Year] Vaillant Group International GmbH، Remscheid. کلیه حقوق محفوظ است." با این حال می توانید برای خصوصی خود استفاده غیرتجاری از مطالبی که Vaillant در این وب سایت منتشر می کند را بخوانید ، کپی کنید ، چاپ کنید و ذخیره کنید. تغییرات در محتوای وب سایت به صراحت از این امر مستثنی است. اطلاعیه های مطبوعاتی و همچنین سایر اسناد ، عکس ها و گرافیک ها که به عنوان منتشر شده مشخص می شوند برای انتشار می تواند برای نشریات مطبوعات مورد استفاده قرار گیرد به شرط اینکه اخطار حق چاپ زیر پیوست شده باشد: چاپ مجدد رایگان است ، با این حال ، ما یک کپی برای پرونده های خود درخواست می کنیم. اگر می خواهید از مطالب وب سایت ما برای اهداف دیگر استفاده کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید: info@vaillant.com

علایم تجاری

در غیر این صورت که موارد دیگری مشخص شده باشد ، کلیه آرم های شرکت ، علائم تجاری ، نشان ها و مشخصات محصول مورد استفاده در وب سایت Vaillant توسط قانون علامت تجاری محافظت می شوند. آنها مالکیت معنوی شرکت Vaillant GmbH ، Berghauser Str هستند. 40 D-42859 رمشاید ، آلمان یا شرکتهای وابسته به آن. هرگونه استفاده غیر مجاز یا سو abuse استفاده از این علائم تجاری صریحاً ممنوع است و به منزله نقض قانون علائم تجاری ، قانون کپی رایت ، سایر حقوق مالکیت معنوی یا قانون رقابت ناعادلانه است.

محافظت از داده های شخصی

برای جمع آوری ، استفاده و پردازش داده های قابل شناسایی شخصی کاربر وب سایت Vaillant ، Vaillant باید از قوانین مربوط به حفاظت از حریم خصوصی داده ها پیروی کند. لطفاً اطلاعات ما در مورد حفاظت از داده ها را نیز بخوانید.

غیره

این شرایط استفاده به استثنای کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد قراردادهای فروش بین المللی کالا تحت قوانین آلمان اداره و تفسیر می شود. اگر کاربر از نظر قانون تجارت آلمان (Handelsgesetzbuch) یک بازرگان باشد ، محل صلاحیت وی Remscheid خواهد بود. اگر هر یک از مفاد این شرایط استفاده فاقد اعتبار باشد یا بی اعتبار شود ، این تاثیری بر اعتبار سایر مقررات نخواهد داشت.